• רח. רש''י 193 , אור עקיבא,
  30600, ישראל
 • Sales@intec.co.il
  5702202 53 ( 972+ ) 
 • משלוח חינם
  מעל סכום ₪1000

  ניקוי וחיטוי מזגנים

   

  ניקוי וחיטוי מזגן עילי ניקוי וחיטוי מזגנים מפוצלים ניתן לבצע בשיטות שונות

  אנחנו מאמינים בשיטה היסודית שתקנה לכם שקט נפשי לשנה כנגד זיהומים חוזרים במזגן! אם כבר משקיעים בניקוי וחיטוי מזגנים מפוצלים לנו יש את השיטה הטובה והיסודית ביותר. למדנו מחברות מובילות בעולם ואימצנו את הציוד והחומרים המתקדמים ביותר שיש.

   

  לאחר פרוק מכסה המזגן והפלסטיקה כל שלושת חלקי המזגן החשובים נמצאים נגישים לטיפול. המאייד, תעלת הניקוז, והמניפה. יש חשיבות רבה לפירוק כזה שמטרתו לא להשאיר חלקים נסתרים לעין שבהם יכול עובש לשגשג אם לא טופל כראוי. מתיזים עמוק לתוך המזגן נוזל ניקוי ירוק. החומר ממיס ומפריד כל לכלוך שומן ואבק שהצטבר ונדבק בקרביים של המזגן. אין חשש מפגיעה בחלקים הפנימיים של המזגן כמו מתכת פלסטיק או גומי אין חשש לפגיעה בסביבת העבודה כמו קירות ופרקטים . אין חשש לפגיעה בסביבה כמו מי תהום ושפכים , החומר ידידותי לסביבה אין חשש לפגיעה בטכנאים שלנו, ללקוחות. (אנו עובדים ללא כפפות וללא משקפי מגן.) החומר הוא בסיסי חלש, ולכן לעיתים יש להתיז ממנו כמה פעמים במהלך העבודה. אנו מעדיפים לעבוד לאט יותר מאשר להשתמש במסיר שומנים או בתרכובות כלור למיניהם שנפוצים אצל אנשי מיזוג, ואשר העבודה איתם הכי לא ידידותית שאפשר לדמיין. דאגתנו העיקרית היא להשתמש בחומרים שיהיו ידידותיים ואקולוגיים ביותר!

  ניתן להתיז עם צינור גינה, לרסס בספריי מקומי, לשטוף בגרניק ביתי, בקיטורית, ומה לא? אבל, כל השיטות הללו לא מובילות לתוצאות טובות, מסוכנות למזגן ולסביבתו ואינם כלכליות. אנו משתמשים במכשיר ייעודי שתוכנן ופותח על ידי משב רוח במיוחד לניקוי מזגנים מפוצלים, ולכן האפקטיביות שלו מקסימלית. הג'ט שלנו מתיז מים בלחץ ובמינון הרצוי, כדי לבצע שטיפה עמוקה ויסודית בלי לגרום נזק למזגן או לסביבה. התוצאות הינן פנטסטיות. כל הלכלוך נאגר בדלי ואנו נדהמים מחדש כמה שחורים המים שיוצאים.

  • Free shipping

   Free shipping on oder over ₪1000

  • secure payment

   We value your security

  • Online support

   We have support 8:00-17:00

  • * payment on delivery

   * Cash on delivery option

  אנא שיםו לב!
  מוצרים מיועדים לשימוש והתקנה על ידי טכנאים מוסמכים.

  אנחנו לא תהיה אחראית לכל נזק שיגרם עקב התקנה על ידי מי שלא הוסמך לכך.

  פועל בימים: א'-ה' בין השעות 17:00 - 8:00

  • רח. רש''י 193 , אור עקיבא, 30600, ישראל
  • 5702202 53 ( 972+ ) 
  All Rights Reserved. © 2020 intec.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account