• רח. רש''י 193 , אור עקיבא,
  30600, ישראל
 • Sales@intec.co.il
  5702202 53 ( 972+ ) 
 • משלוח חינם
  מעל סכום ₪1000

  תיקון מזגנים

   

   

  כרוך ברוב המקרים בהזמנת שירותים מטכנאי מזגנים, אולם ניתן לבצע בצורה עצמאית את האבחון הראשוני טרם בואו של הטכנאי. בשורות הבאות נציג מספר עקרונות מרכזיים במסגרת אבחון של תקלות מזגנים. באופן כללי, עקרון הפעולה המאפיין את מרבית המזגנים המודרניים הוא די פשוט, המזגן מזרים גז דחוס בטמפרטורה גבוהה ובלחץ גבוה, דרך הצנרת של הקירור, שם הגז עובר שינוי במצב הצבירה ונהייה נוזל. לאחר מכן הוא מתפשט וחוזר שוב למצב צבירה של גז.  מהו עיקרון הפעולה של מזגנים מודרניים?
  תהליך זה מלווה בספיחה של חום דרך האוויר שמוזרם מסביב לצנרת על ידי מאוורר. תהליך זה חוזר על עצמו מספר פעמים ועל ידי כך מייצר זרם קבוע של אוויר קר. המנוע החשמלי שמפעיל את המדחס מביא לכדי דחיסת האוויר. תהליך קירור הגז נעשה על ידי מעבה, בו ישנם מאוורר ומערכת צינורות, מזכיר קצת את אופן פעולתו של הרדיאטור במכונית שם ההתפשטות נעשית באמצעות מאייד. באמצעות המאוורר האוויר נשאב מבחוץ, בזמן שהוא עובר במסנן שחוסם חלקיקים שונים ואבק שחדרו מבחוץ.


  תקלות נפוצות במזגנים
  במהלך איוד הגז, גם אדי המים באוויר מתקררים, ולאחר מכן נאספים ומנוקזים מחוץ למזגן בצינור שנועד להזרימם החוצה. בעיות במזגנים עשויות להיגרם עקב כשל מסוים בכל אחד מהאלמנטים הנ"ל: המעבה, הצנרת, המדחס, המאוורר, המסנן, הניקוז או מערכת הפיקוד החשמלית שמעניקה שליטה על כל הרכיבים הללו. תיקון מזגנים בדרך כלל נדרש עקב התקלות הבאות: דליפת גז, תקלה מכאנית במאוורר או במדחס, בעיות חשמליות, בעיות ניקוז, בריחת גז, תקלות בפילטר שאינן מאפשרות לסנן את האוויר.


  טיפול בתקלות נפוצות
  תיקון מזגנים על ידי טכנאי מוסמך מתחיל בהפעלת המזגן והקשבה לו. חיפוש אחר כשל חשמלי יעשה כאשר המזגן לא נדלק, או שנדלק אך לא עושה דבר. במידה והצליל של המזגן לא תקין לאחר שהודלק, בדרך כלל הדבר יעיד על כשלים במדחס או במאוורר. במידה והמזגן לא מקרר מספיק, סביר להניח שיש נזילת מים, וברוב המקרים הדבר נובע מדליפת גז. לשם כך יבדוק הטכנאי את לחץ הגז במזגן.

  • Free shipping

   Free shipping on oder over ₪1000

  • secure payment

   We value your security

  • Online support

   We have support 8:00-17:00

  • * payment on delivery

   * Cash on delivery option

  אנא שיםו לב!
  מוצרים מיועדים לשימוש והתקנה על ידי טכנאים מוסמכים.

  אנחנו לא תהיה אחראית לכל נזק שיגרם עקב התקנה על ידי מי שלא הוסמך לכך.

  פועל בימים: א'-ה' בין השעות 17:00 - 8:00

  • רח. רש''י 193 , אור עקיבא, 30600, ישראל
  • 5702202 53 ( 972+ ) 
  All Rights Reserved. © 2020 intec.co.il

  Please publish modules in offcanvas position.

  Don't have an account yet? Register Now!

  Sign in to your account